Taniec towarzyski

Taniec towarzyski to świat kolorowych sukni zdobionych piórami i cekinami, eleganckich fraków i parkietu wypełnionego parami, muzyką standardową i latynoamerykańską. Nauka tańca towarzyskiego przynosi wiele korzyści, takich jak wyprostowana sylwetka, fantastyczna koordynacja ruchowa, oraz dobra kondycja. Taniec ma również wpływ na charakter, tancerze stają się bardziej zaparci w dążeniu do celu, nabywają więcej kultury osobistej. Dzięki występom przed publicznością dzieci stają się bardziej pewne siebie przez co jest im łatwiej zawiązywać nowe znajomości. Taniec towarzyski uczy też cierpliwości (do partnera i treningu) jak i samodyscypliny.

Cheerleaderki

Zajęcia dla cheerleaderek to aerobiczna gimnastyka z rekwizytami, taneczna parada towarzysząca widowiskom ulicznym i sportowym do nowoczesnej muzyki pop lub do orkiestr ulicznych na żywo.

Hip Hop

Zajęcia dla młodych wielbicieli tańca, podczas których poznaje się różne style taneczne. Główny nacisk kładzie się na postawę, wyrobienie poczucia rytmu, nie zabraknie także ćwiczeń rozciągających i wzmacniających ciało, które pozwolą na lepsze wykonanie ciekawych układów tanecznych. Zajęcia te pozwalają poprawić kondycję i koordynację ruchową, a przy tym dają wiele radości tańczącym!

Balet dla dziewczynek

Podczas zajęć, dla tej grupy wiekowej wykorzystywane są elementy tańca klasycznego wzbogacone o podstawowe kroki tańców ludowych oraz improwizację muzyczno-ruchową. Takie połączenie pozwala na wszechstronny rozwój dziecka, zagłębienie się w tajniki baletu ale też w uzupełniające techniki tańca (ćwiczenia na podłodze, streching), a co za tym idzie różnorodnych utworów muzycznych. Lekcje te wzbogacone są o interpretację muzyki oraz o cały wachlarza zabaw, które tworzone są wraz z młodymi adeptami sztuki tańca.

CZAS TRWANIA ZAJĘĆ- 45min

Cena: 50 zł/os. za miesiąc

Taniec dla Malucha

Zajęcia taneczne dla dzieci od 3-go roku życia.

Lekcje oparte są na technice tańca klasycznego, co pozwala już naszym najmłodszym uczniom na umuzykalnienie, utanecznienie oraz uwrażliwienie, na sztukę jaką jest taniec. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy, dzięki czemu dziecko nieustannie pracuje nad swoją kreatywnością. Każde zajęcia wzbogacone są interpretację muzyczno-ruchową, elementarne zadania aktorskie, czy też podstawy tańca nowoczesnego co niewątpliwie wzbogaca wyobraźnie dziecka. Znakomite przygotowanie do dalszej nauki baletu lub innej techniki tańca.

CZAS TRWANIA ZAJĘĆ- 30min

Cena: 50 zł/os. za miesiąc